Groningen zoekt duurzame ondernemers

Bron: Groninger Internet Courant | Datum: 04-05-2009

Op de Vismarkt in Groningen wordt op 14 juni voor de eerste keer een unieke ‘Duurzaamheidmarkt’ georganiseerd. Bedrijven, scholen en overheden laten op deze markt zien wat er in Groningen op het gebied van duurzaamheid allemaal mogelijk is. Op de DuurzaamheidMarkt is nog plaats voor ondernemers die zich bezighouden met duurzaamheid en zich graag aan een groot publiek willen presenteren.

Verschillende activiteiten
De Duurzaamheidmarkt is van 11 tot 17.00 uur geopend. Op de markt worden presentaties gehouden, die voor een breed publiek aantrekkelijk zijn. Zo zijn er twee Zonneboten van het Energie KennisCentrum van de Hanzehogeschool te zien. Ook kunt u genieten van een biologische lunch van de koks van het Noorderpoort College.

CvdK aanwezig
Deelname aan de DuurzaamheidMarkt is onder meer interessant voor ondernemers, omdat alle colleges van B&W en alle raadsleden van de provincie Groningen uitgenodigd zijn om een gratis kopje eerlijke koffie te komen drinken. Commissaris van de Koningin Max van den Berg zal eveneens op de markt aanwezig zijn.
Mensen kunnen zich opgeven via de site www.zomermarktengroningen.nl
 

Laatste nieuws:

 
foto