Startende ondernemers krijgen hulp van de Belastingdienst
Bron: MKB Nieuwslog | Datum van publicatie: 11-11-2009
Staatssecretaris Kees de Jager(Financiën) heeft toegezegd dat startende ondernemers meer hulp gaan krijgen van de Belastingdienst. De Jager sprak deze woorden bij de opening van het jaarcongres van werkgeversorganisatie MKB-Nederland.
"De Belastingdienst gaat startende ondernemers op weg helpen om beter wegwijs te raken in fiscale zaken. Tijdens het jaarcongres van werkgeversorganisatie MKB-Nederland in Den Haag kondigde staatssecretaris Jan Kees de Jager (Financiën) maandag een campagne aan. ''Ondernemers zijn de ruggengraat van de Nederlandse economie."
Campagne
De campagne houdt in dat er speciale informatie komt op de belastingdienstwebsite, radiospots en advertenties. Ook het afleggen van bedrijfsbezoeken behoort tot de acties van de Belastingdienst om startende ondernemers tegemoet te komen
© 2012 StartBedrijf.nl. Op dit artikel rust copyright, misbruik wordt bestraft.
De campagne houdt in dat er speciale informatie komt op de belastingdienstwebsite, radiospots en advertenties. Ook het afleggen van bedrijfsbezoeken behoort tot de acties van de Belastingdienst om startende ondernemers tegemoet te komen
Laatste nieuws
- Helft vrouwelijke ondernemers heeft groeiambitie
- Nieuwe aanbestedingswet moet vriendelijke voor ondernemers
- Nieuwe website om Noordelijke ondernemers te promoten
- Minder lastendruk ondernemers door verandering CBS enquêtes
- Ondernemer worden naast vaste baan ideaal van merendeel Nederlanders
- Kleine ondernemers doen vaker beroep op Bbz
- Vrouwelijke ondernemers onbekend met zwangerschapscompensatie
- Subsidies Veilig Ondernemen in Amsterdam verlengd
- Bestelauto voor ondernemers in 2013 wellicht met hogere bijtelling
- TenderNed voor ondernemers die overheidsopdrachten willen



